Zapisy do nowej grupy aktualne

stepowanie dla poczatkujących

Serdecznie zapraszamy do nowej grupy tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę ze stepowaniem. Grupa rozpocznie zajęcia po letnich wakacjach, serdecznie zapraszamy. Buty do stepowania można wypożyczyć w Studiu TAP&JAZZ. Zapisy są przyjmowane na adres mailowy: tap-dance@o2.pl lub telefonicznie: 604 160 891, 516 063 946 Zapisy:

Choinka 2022

Tradycyjne spotkanie Świąteczne „Choinka 2022”, w Studio z uczestnikami zajęć! Jak zwykle były pokazy naszej pracy wszystkich grup :).

Warsztaty taneczne Szkoły Tańca Kieleckiego

W lipcu także odbyły się warsztaty taneczne Szkoły Tańca Kieleckiego Teatru Tańca w Broku w Ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym RZEMIEŚLNIK. Jirina Nowakowska prowadziła zajęcia z techniki stepowania.

Taniec, który słychać

22 czerwca odbył się koncert uczestników Studia na zakończenie sezonu. Jak co roku gościł nas PROM Kultury Saska Kępa. W koncercie brali udział też zaproszeni goście:zespół Tap Squad pod kierownictwem p. Marty Rolskiej a także Klub Taneczny Boogi-Rock – pod kierownictwem Roberta Kuleszy.

Warsztaty Chlewiska 2022

Jak od wielu lat w lipcu odbyły się letnie warsztaty stepowania i tańca Chlewiska 2022. Zajęcia jazz dance i tap dance prowadziła Mgr Jirina Nowakowska, Robert Kulesza-taniec boogie-woogie.